Reklama | Kontakt |

Jeszcze więcej przyjemności... Nicolas Feuillatte w Ancora Restaurant

2007-09-10 - 2007-09-16
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:Miejsce: Ancora Restaurant, ul. Dominikańska 3, Kraków
Start: godz. 19.00

Jeśli mają Państwo ochotę na jeszcze więcej przyjemności,  już 10. września Ancora Restaurant ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy wieczór, którego motywem będzie prowadzona przez sommeliera degustacja szampanów marki Nicolas Feuillatte. Smaku znakomitych win dopełnią autorskie potrawy serwowane przez Adama Chrząstowskiego. Zaproszenia w cenie 120zł/os do nabycia w restauracji. Kolacja inauguruje tydzień z szampanem Nicolas Feuillatte, który goście restauracji będą mogli degustować w specjalnej promocyjnej cenie.

Zaproszenia w cenie 120zł / os do nabycia w restauracji.
Specjalne “szampańskie menu” będzie serwowane do niedzieli włącznie.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie

Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/wirtur/domains/krakowlife.pl/public_html/template/php/connect_baza8.php on line 1
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o Krakowie

Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.