Reklama | Kontakt

Budzik Platona - prozatorskie oblicze poety, nowy debiut Krzysztofa Lisowskiego

2007-09-14
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:godz. 18.00
ŚOK, ul. Mikołajska 2

W tym roku mija 35 lat od debiutu poetyckiego Krzysztofa Lisowskiego. Zapraszamy na niezwykłe spotkanie ze znakomitym krakowskim poetą, krytykiem, redaktorem, który tym razem zaprezentuje nam swój debiut prozatorski "Budzik Platona". Dziesięć historii zawiera wspomnienia rodzinne, refleksje z podróży po lądach, morzach i wyspach. Prozę Lisowskiego, gęstą, niejednorodną, oryginalną, wzbogaca "czynnik liryczny", lekkość frazy, uważność. Potrzeba opowieści o pięknie i różnorodności świata spotyka się w tej książce

z koniecznością konfrontowania wiedzy teoretycznej z realnym doświadczeniem, z żywiołami życia, z doznawaniem piękna i smakowaniem fascynujących odmian obcości. Podczas spotkania Autorowi zostanie wręczona nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz