Reklama | Kontakt

FUTURESHORTS

2007-10-19
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Future Shorts to największa na świecie platforma prezentacji i promocji filmów krótkometrażowych. Starannie dobrane filmy twórców z całego świata prezentowane są regularnie w 20 kinach w Wielkiej Brytanii oraz 30 miejscach w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Dodatkowym wydarzeniem są specjalne pokazy organizowane w trakcie trwania wielkich muzycznych festiwali Glastonbury i Big Chill.

Program pokazów jest bardzo zróżnicowany gatunkowo, składa się z krótkich fabuł, dokumentów, animacji, filmów eksperymentalnych i teledysków wyróżniających się oryginalną estetyką, ciekawym pomysłem i intrygującą tematyką. W programie obok prac utalentowanych debiutantów z całego świata pojawiają się krótkie metraże uznanych twórców kina: Spike'a Jonze'a i Mike'a Leigh oraz animowana 'Sztuka spadania' Tomka Bagińskiego.

Organizator
Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
tel: +48 12 423 07 68
e-mail: kino@kinopodbaranami.pl
www.kinopodbaranami.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie